KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8067455
nr 806 7455
Johan Waldemar Albin Nyström
(1864-1924), Sverige
Blandteknik, 2 st, Waldemar Nyström, signerade, 24x22 + 19x22
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 februari 2013
kl 19:32:08
4/2 14:17:52
100 kr
4/2 19:20:21
Johan Waldemar Albin Nyström
Läs mer om Johan Waldemar Albin Nyström